Sukces naszych uczniów w konkursie "Co w kieszeni to i w głowie".

31 maja nasi uczniowie wzięli udział w konkursie organizowanym przez Muzeum w Lęborku- "Co w kieszeni to i w głowie".  Konkurs przygotowano
w ramach popularyzacji wiedzy z zakresu lokalnego dziedzictwa kulturowego oraz promocji nowej mobilnej aplikacji „Muzeum w
kieszeni”. Została przygotowana przez Muzeum w Lęborku w ramach projektu MUSeum. NETwork z programu Kreatywna Europa. Konkurs przeznaczony był dla dzieci szkół podstawowych Powiatu Lęborskiego.
9 czerwca 2021 r. w Wieży Ciśnień odbyło się ogłoszenie wyników konkursu. Nagrody oraz dyplomy wręczyli Dyrektor Muzeum w Lęborku Mariola Pruska, Burmistrz Miasta Lęborka Witold Namyślak oraz sekretarz miasta Lęborka Marian Kurzydło.
W konkursie ogólnie wzięło udział 22 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Gierszewska, Dobrosława Laskiewicz i Kamil Kaczkowski. Spisali się na medal.

Dobrosława Laskiewicz zajęła I miejsce

Kamil Kaczkowski - II miejsce

Oliwia Gierszewska- wyróżnienie
Nagrody zostały ufundowane z projektu Mus.Net , a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki podarowane przez Urząd Miejski w Lęborku i Starostwo Powiatowe w Lęborku.

Podsumowanie konkursu "Co w kieszeni to i w głowie"