Święto Niepodległości.

W tym roku przypada 102 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Z tej okazji na zajęciach lekcyjnych podejmowana była tematyka związana z tym wielkim dla Polaków świętem, prezentowane były filmy, piosenki patriotyczne. Przypominaliśmy sobie ważne dla naszego kraju postaci...
Od wielu lat Święto Niepodległości obchodziliśmy w sposób bardzo uroczysty- organizowaliśmy apele, wieczornice dla społeczności lokalnej... W tym roku nie mogliśmy spotkać się w murach naszej szkoły. Świętowaliśmy ten dzień w warunkach domowych, ... Jednak pokazaliśmy,że sercem jesteśmy razem. Nasi uczniowie nagrali filmy z wierszami, piosenkami w swoim wykonaniu. Pokazali,że nawet będąc oddzielnie mogą być razem...mogą wyrazić, jak kochają swoją Ojczyznę, jak szanują symbole narodowe, cenią nasze dziedzictwo. Dziękujemy za Wasza postawę. I gratulujemy.

Grafika #0: Święto Niepodległości.
Grafika #1: Święto Niepodległości.
Grafika #2: Święto Niepodległości.
Grafika #3: Święto Niepodległości.
Grafika #4: Święto Niepodległości.
Grafika #5: Święto Niepodległości.
Grafika #6: Święto Niepodległości.
Grafika #7: Święto Niepodległości.
Grafika #8: Święto Niepodległości.
Grafika #9: Święto Niepodległości.
Grafika #10: Święto Niepodległości.
Grafika #11: Święto Niepodległości.
Grafika #12: Święto Niepodległości.
Grafika #13: Święto Niepodległości.
Grafika #14: Święto Niepodległości.
Grafika #15: Święto Niepodległości.
Grafika #16: Święto Niepodległości.
Grafika #17: Święto Niepodległości.
Grafika #18: Święto Niepodległości.
Grafika #19: Święto Niepodległości.
Grafika #20: Święto Niepodległości.
Grafika #21: Święto Niepodległości.