“Szkolne przygody Gangu Fajniaków”

Klasa I wzięła udział w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym “Szkolne przygody Gangu Fajniaków”. W pierwszym etapie uczniowie brali udział w lekcjach, podczas których poznali moc czterech żywiołów. Drugi etap polegał na przygotowaniu pracy plastycznej. Celem konkursu było budowanie w dzieciach nawyków ekologicznych, troska o środowisko naturalne i ukazanie dobroczynnego oraz groźnego działania czterech żywiołów.

Łącznie do konkursu, na który wpłynęło 6999 prac plastycznych, przystąpiły 2144 placówki oświatowe z całej Polski.

Nasi uczniowie, pomimo tego, iż byli bardzo zaangażowani w tworzenie prac plastycznych, w których widać było dużo wysiłku i kreatywności nie zdobyli miejsc na podium. Zostali obdarowani certyfikatami potwierdzającymi ich udział w konkursie oraz nagrodami pocieszenia.

Grafika #0: “Szkolne przygody Gangu Fajniaków
Grafika #1: “Szkolne przygody Gangu Fajniaków