Szkolny Konkurs na Najpiękniejszy List do św. Mikołaja - rozstrzygnięcie

Wszyscy niecierpliwie czekamy na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Dzieci w tym wyjątkowym czasie czekają również na prezenty. Przekonaliśmy się o tym, czytając listy do św. Mikołaja, które wpłynęły na nasz konkurs. Dziękujemy za wszystkie listy. Oto rozstrzygnięcie konkursu:

KATEGORIA KLAS I - III

Kordian Kwiatkowski kl. 5 wyróżnienie

KATEGORIA KLAS VII - VIII

Vanessa Basiak kl. 7b wyróżnienie

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Nagrody i dyplomy przekażemy po powrocie z ferii zimowych. Życzymy również radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz tego, aby św. Mikołaj spełnił wszystkie Wasze życzenia.

Grafika #0: Szkolny Konkurs na Najpiękniejszy List do św. Mikołaja - rozstrzygnięcie
Grafika #1: Szkolny Konkurs na Najpiękniejszy List do św. Mikołaja - rozstrzygnięcie
Grafika #2: Szkolny Konkurs na Najpiękniejszy List do św. Mikołaja - rozstrzygnięcie
Grafika #3: Szkolny Konkurs na Najpiękniejszy List do św. Mikołaja - rozstrzygnięcie