Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.

Dnia 27 września 2020 roku na cmentarzu w Krępie Kaszubskiej odbyły się uroczystości patriotyczno- religijne upamiętniające Marsz Śmierci więźniów obozu koncentracyjnego KL Stuthoff.

Mszę świętą w intencji ofiar Marszu Śmierci odprawił Proboszcz Parafii św. Jana Chrzciciela w Białogardzie ks. Krzysztof Kozakiewicz, a koncelebrował ks. Jacek Giełdon, Proboszcz Parafii w Mostach.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Garcżegorzu przygotowali montaż słowno- muzyczny pt. "W imię przeszłych i przyszłych ratujmy świat.". Po Apelu Poległych delegacje złożyły kwiaty pod pomnikiem.

Grafika #0: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #1: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #2: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #3: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #4: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #5: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #6: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #7: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #8: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #9: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #10: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #11: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #12: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #13: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #14: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #15: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #16: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #17: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #18: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #19: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #20: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #21: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #22: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #23: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #24: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #25: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #26: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #27: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #28: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #29: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.
Grafika #30: Uroczystość ku czci Ofiar Marszu Śmierci KL Stutthof w Krępie Kaszubskiej.