Wycieczka do Łeby - Mróweczki i Jeżyki

30 września 2020 r., od razu po pysznym śniadaniu dzieci z grup Mróweczek i Jeżyków pojechały na wycieczkę do Łeby. Widok zielonego „Labiryntu” zachwycił dzieci, ale także wywołał niewielkie, pozytywne zaniepokojenie podczas zdobywania wszystkich punktów docelowych. Wspólnie odkrywaliśmy niezliczone wręcz korytarze i szukaliśmy właściwej drogi. Było mnóstwo emocji, „główkowania”, przechodzenia korytarzy, które okazały się „ślepymi uliczkami” i to one właśnie wywoływały uśmiech na twarzach dzieci. Na szczęście wraz z nami drogę przemierzał „nasz dobry duszek”, który wyciągał nas z największych opresji i wskazywał właściwą drogę. Wszystko to w towarzystwie uroków tej pory, a właściwie „babiego lata”, gdzie widzieliśmy mnóstwo pajęczych niteczek, które świetnie określały którymi korytarzami jeszcze nie przechodziliśmy. Po zdobyciu wszystkich punktów i zasłużonej pieczęci pirata odwiedziliśmy plac zabaw, na którym było mnóstwo gier i zabaw. Zachwyceni uczniowie niechętnie opuszczali to miejsce i niemal trzygodzinny czas zabawy upłynął w „oka mgnieniu”. W drodze powrotnej - przez okno autobusu- podziwialiśmy piękne krajobrazy, które ta wyjątkowa pora roku przystroiła pieknymi kolorami. Dzieciom bardzo się podobało i chętnie znów by powtórzyli tę przygodę, najlepiej już jutro.

Grafika #0: Wycieczka do Łeby - Mróweczki i Jeżyki
Grafika #1: Wycieczka do Łeby - Mróweczki i Jeżyki