Zakończenie projektu gminnego "Przedszkola z klasą w gminie Nowa Wieś Lęborska"

Zakończył się projekt gminny „Przedszkola z klasą w gminie Nowa Wieś Lęborska”, w którym  udział brały  „Jeżyki’ - uczniowie klasy „0”  i grupa pięciolatków „Mróweczki”. Jeżyki uczestniczyły w zajęciach rozwijających kluczowe  kompetencje matematyczne  i  przyrodniczo – chemiczne. Pracowite Mróweczki wykazywały swoje zdolności  w zajęciach   rozwijających  uzdolnienia plastyczno-techniczne.

Dzieci z ochotą i wielkim zaangażowaniem brały udział w ćwiczeniach projektowych. Uczyły się poprzez zabawę,  kształciły  swoje umiejętności, zdobywały nową i utrwalały już nabytą wiedzę.  Z wielką przyjemnością wykazywały swój potencjał artystyczny  w pracach   plastyczno - technicznych.

W miłej i serdecznej atmosferze projekty dobiegły końca. Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w przedsięwzięciu.

Zwierzęta różnych kontynentów
Zwierzęta dzikie
Zabawy z solą
Zabawy ze śniegiem