Uwaga Rodzice!

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem i zwalczaniem COVID- 19 uprzejmie informuję, że:

1. Od 26 pażdziernika ( poniedziałek) do 8 listopada ( niedziela) 2020 roku klasy IV - VIII przechodzą na system zdalny.

2. Zdalne nauczanie prowadzone będzie w aplikacji Google Classroom ( każdy uczeń ma dostęp do aplikacji, a jeśli są problemy proszę kontaktować się poprzez wychowawców z informatykiem panem Markiem Klichem).

3. Obecność na zajęciach jest obowiązkowa. Każdy nauczyciel sprawdzał będzie obecność ucznia na zajęciach. Rodzice mogą kontrolować obecności, uwagi , oceny i ogłoszenia w dzienniku elektronicznym Librus ( jeśli rodzic utracił hasło do Librusa proszę kontaktować się z administratorem dziennika - dyrektor szkoły lub informatyk pan Marek Klich)

4. Organizacja nauczania określona została w oparciu o obowiązujący plan lekcji i ustalone godziny lekcyjne.

5. W tym czasie gdy uczniowie klas IV - VIII mają nauczanie zdalne w szkole prowadzone są zajęcia dla uczniów klas I - III oraz uczniów z niepełnosprawnościami.

6. Również według ustalonych godzin od 6.00 do 16.00 pracuje przedszkole.

7. Szkoła w tym czasie wykonuje swoje określone funkcje dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze.

8. Dowóz dla uczniów i wychowanków przedszkola jest zapewniony. Godziny odwozu i przywozu zostały określone w odrębnym ogłoszeniu.

9. W szkole funkcjonuje świetlica i stołówka szkolna .

10. Nauczyciele specjaliści prowadzić będą zajęcia w szkole lub na platformie.

11. Proszę wszystkich rodziców o wyrozumiałość w stosunku do funkcjonowania szkoły w trudnych warunkach ( wszyscy pracownicy pracują dużo więcej w tych trudnych warunkach, aby zapewnić jak najlepszy kontakt z uczniami i w miarę możliwości komfort nauki).

12. Ze swej strony chciałbym bardzo gorąco podziękować rodzicom za współpracę i prosić o pomoc.

13. Informuję również, że w godzinach od 8.00 do 16.00 uczniowie do 16 roku życia nie mogą samodzielnie przebywać w miejscach publicznych ( wyjątek stanowi dojście do szkoły i przyjście ze szkoły do domu.

14. W dalszym ciągu wszystkich Polaków od 4 roku obowiązuje w miejscach publicznych zakrywanie ust i nosa ( również w częściach wspólnych w szkole i przedszkolu)

Z wyrazami szacunku Krzysztof Wojtysiak - dyrektor

Grafika #0: Zdalne nauczanie