Dni Otwarte Zespołu Szkół Mechaniczno - Informatycznych w Lęborku

9 listopada uczniowie klas ósmych wzięli udział w Dniach Otwartych Zespołu Szkół Mechaniczno- Informatycznych w Lęborku. Mieli możliwość zwiedzania klas i pracowni, w których odbywają się zajęcia praktyczne. Szkoła rozwija zainteresowania uczniów i wychodzi naprzeciw potrzebom rynku pracy. Uczniowie byli oprowadzani po szkole przez ucznia klasy 4 technikum, mogli więc bezpośrednio pytać o nurtujące ich pytania dotyczące przedmiotów i nauczycieli. W związku z panującą pandemią uczniowie nie mogli otrzymać oferty w wersji papierowej. Każdy uczeń mógł jednak pobrać na swój telefon kod QR, dzięki któremu w wersji elektronicznej można zapoznać się z  pełną ofertę szkoły na nowy rok szkolny.  Kilku uczniów już zdeklarowało swoją chęć nauki w tej szkole. Trzymamy kciuki!

Kod QR
Uczniowie klas ósmych przed budynkiem szkoły.
Uczniowie w jednej z pracowni Zespołu Szkół Mechaniczno- Informatycznych.
Uczniowie klas ósmych w Zespole Szkół Mechaniczno-Informatycznych
Uczniowie w pracowni elektronicznej.
Uczniowie w pracowni informatycznej.