Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

Młodzi ludzie, którzy przeżywają  lęki, napięcia emocjonalne, kłopoty i trudności wpływające na zdrowie psychiczne, mogą skorzystać z bezpłatnego telefonu zaufania Rzecznika Praw Dziecka  800 12 12 12. Pod tym numerem telefonu młodzi ludzie, a także ich opiekunowie otrzymają bezpłatne i profesjonalne wsparcie psychologiczne. Do dyspozycji dzieci i młodzieży jest także czat internetowy. Nie wymaga on logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Zarówno telefon zaufania, jak i czat zapewniają pełną dyskrecję oraz anonimowość i są dostępne siedem dni w tygodniu przez całą dobę.

Więcej informacji na temat Dziecięcego Telefonu Zaufania  RPD można znaleźć na stronie Rzecznika Praw Dziecka.

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka od 1 listopada zastąpił ogólnopolską infolinię dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605).

plakat informacyjny o treści: telefon zaufania 800 12 12 12, czat internetowy www..brpd.gov.pl