Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole odbyła się  uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Swoje talenty artystyczne zaprezentowały dzieci z grup przedszkolnych oraz starsi koledzy i koleżanki ze szkoły podstawowej. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali wzruszające piosenki oraz zatańczyli piękne układy taneczne, a wszystko po to, by wyrazić swoją wdzięczność i szacunek dla swoich nauczycieli. „To dla Was nauczyciele” – to słowa piosenki, którą  śpiewały dzieci w tym wyjątkowym dniu dla każdego nauczyciela.  Dziękowały w niej za codzienny trud i poświęcenie w nauczaniu i wychowywaniu młodych ludzi.

Dzień ten był pełen radości, ponieważ każdy czuł się w nim bardzo ważny. Nauczyciele i uczniowie, wspólnie cieszyli się tym dniem, bo tak naprawdę wszyscy wiedzą, że są wzajemnie  sobie potrzebni. Jak powiedział znany  Paulo Coelho „Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi,  nauczyciel również się czegoś uczy”.

Przedszkolaki występują na szkolnej scenie
Poczet sztandarowy
Uczniowie występują na szkolnej scenie
Dziewczynka śpiewa piosenkę.