Gminne zawody sportowe - unihokej

28 i 29 listopada to w naszej szkole dni rywalizacji sportowej. Byliśmy gospodarzami zawodów gminnych w unihokeju, które rozgrywane były w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Młodzieży.

W czwartek grali młodsi zawodnicy i zawodniczki w kategorii klasy VI i młodsi. W dniu następnym do rywalizacji przystąpili uczniowie klas VII i VIII.

Unihokej to dyscyplina sportowa, w której liczy się technika, szybkość, wytrzymałość i odrobina szczęścia.  Tego ostatniego nam troszkę zabrakło.

Ostatecznie w grupie młodszej dziewczynki zajęły drugie miejsce, a chłopcy trzecie. W starszej grupie obie nasze drużyny zajęły drugie miejsca.

Zwycięzcy, czyli   dziewczęta z SP Garczegorze  i chłopcy z SP Nowa Wieś Lęborska w młodszej kategorii, a w starszej kategorii dwie drużyny z Nowej Wsi Lęborskiej, rywalizować będą w zawodach powiatowych, w których reprezentować będą naszą gminę. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów.

Drużyny stoją w hali sportowej przed rozpoczęciem zawodów
Zawodniczki grają w unihokeja
Rozpoczęcie meczu unihokeja
Zdjęcie grupowe zawodników z nauczycielem