Klasa II świątecznie

Grudzień, jak przystało na świąteczny miesiąc, obfitował w wydarzenia pełne wzruszeń i radości. Mikołajki były wspaniałą okazją do złożenia życzeń, przez uczniów klasy II, którzy z koszem słodkości i życzeniami odwiedziły wszystkich pracowników naszej szkoły.
Na jednych z zajęć drugoklasiści wykonali upominki dla najbliższych. Wśród radosnych, ciekawych rozmów i w atmosferze pracy powstały piękne prezenty.
Nadszedł także czas na listy do Mikołaj, który, każdy wie, bez nich nie wiedziałby, o czym marzą dzieci. Wszystkie pragnienia, spisane i pięknie ozdobione, poleciały do Mikołajowej Wioski… Na pewno zostały odczytane, bo w naszej klasie Mikołaj zostawił prezenty, a zdradziły go ślady na podłodze przy choince i na parapecie! Zjadł przygotowane przez rodziców pierniki i wypił mleko! Dzieci były zachwycone!
Wigilia klasowa… Świąteczny wystrój, stół pełen wigilijnych potraw i z serca płynące życzenia na wszystkich twarzach wywołały wzruszenie i zadumę. Przy dźwiękach pastorałek zajadaliśmy pyszności przyniesione przez dzieci i  cieszyliśmy się swoim towarzystwem. Było podniośle, wzruszająco i bardzo radośnie.

Chłopcy przy wigilijnym stole
Drugoklasiści przy choince
Chłopcy łamią się opłatkiem składając sobie życzenia
Drugoklasiści przy choince
Drugoklasiści z listem do Św. Mikołaja
Uczennica ozdabia choinkę
Ślady Św. Mikołaja.
Uczennica ozdabia choinkę
Uczennice malują drewnianą choinkę
Uczennica przy choince ze Św. Mikołajem
Uczennice przy wigilijnym stole
Uczennice z listem do Św. Mikołaja
Uczeń maluje drewnianą choinkę
Uczeń przy choince.
Uczeń przy stole wigilijnym.
Uczeń ze Św. Mikołajem.
Uczniowie składają sobie życzenia łamiąc się opłatkiem.
Uczniowie malują choineczki
Uczniowie przy choince z upominkami dla rodziców.
Uczniowie przy wigilijnym stole
Uczniowie składają życzenia świąteczne.
Uczniowie u pań kucharek
Uczniowie z podziękowaniami dla rodziców
Uczniowie w księgowości
Uczniowie z życzeniami u pań kucharek
Uczniowie z życzeniami w bibliotece
Uczniowie z życzeniami w księgowości
Uczniowie ze Św. Mikołajem.
Uczniowie przy choince.