LEKCJA PRZYRODY W PRZEDSZKOLU

29 listopada grupę „Jeżyków” i „Mróweczek” odwiedził specjalny gość ze Słowińskiego Parku Narodowego. Tematem spotkania była pomoc dla naszych latających przyjaciół -ptaków, ponieważ w okresie zimowym wiele z nich ma trudności ze znalezieniem pokarmu. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób dokarmiać ptaki i że należy to robić systematycznie. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach.

Gość ze Słowińskiego Parku Narodowego stoi i opowiada dzieciom. Dzieci siedzą na dywanie.
Pani ze Słowińskiego Parku Narodowego stoi na tle tablicy