PASOWANIE NA UCZNIA

29 października 2021r. odbyła  się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, ponieważ  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły.

Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią recytować wiersze, pięknie śpiewać oraz tańczyć. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali, było ślubowanie oraz pasowanie. Pierwszaki ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę i klasę, zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu, aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łebieniu dokonał dyrektor szkoły Krzysztof Wojtysiak. Podczas ceremonii najmłodsi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Od tego momentu pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły.

Na zakończenie dzieci zostały obdarowane wspaniałymi prezentami ufundowanymi przez rodziców.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich. Pierwszakom i całej społeczności uczniowskiej życzymy dobrego, spokojnego roku szkolnego 2020/2021.

Zdjęcie grupowe z dyrekcją i nauczycielkami
Zdjęcie grupowe wychowawcą i dyrekcją
Dyrektor szkoły pasuje chłopca na ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łebieniu.
Uczniowie podczas występu z okazji pasowania
Chłopiec recytuje wiersz
Uczniowie podczas występu z okazji pasowania
Dzieci oglądają swoje upominki
Rada Rodziców wręcza upominki uczniom klasy pierwszej
Pan dyrektor Krzysztof Wojtysiak oficjalnie przyjmuje pierwszoklasistów do grona uczniów naszej szkoły.
Pasowanie na ucznia, pani wicedyrektor Marzena Łapa wręcza pamiątkowe dyplomy.
Uczennica wita gości
Uczeń recytuje wiersz