#RAZEM NA ŚWIĘTA

W tym roku nasza szkoła również przystąpiła do akcji  „Razem na święta”, której celem jest niesienie pomocy innym, budowanie wspólnot i umacnianie więzi międzypokoleniowych. W ramach tej akcji zrealizowaliśmy kilka działań. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowym projekcie „Kartki z Iskierkami Emocji”. Wykonali kartki z życzeniami świątecznymi, które wysłali do innej szkoły. My także otrzymaliśmy  piękne kartki oraz miłe życzenia świąteczne, które sprawiły uczniom wiele radości. W klasach uczniowie organizowali spotkania przedświąteczne, podczas których wspólnie śpiewali kolędy, obdarowywali się upominkami i dobrym słowem. Przyłączyliśmy się także do akcji „Serce Kotom”, zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy i karmy dla chorych i skrzywdzonych kotów oraz zwierząt przebywających w schronisku, zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną w Łebieniu. Największym naszym osiągnięciem było przygotowanie kiermaszu na rzecz budowy Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego w Pogorzelicach. Cała społeczność szkolna i lokalna włączyła się w wykonanie ozdób, potraw i wielu innych atrakcji. Była to także okazja do przedświątecznego spotkania uczniów, rodziców i mieszkańców. Bardzo dziękujemy wszystkim  za pomoc w zrealizowaniu naszych działań. Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Dzięki udziałowi w akcji „Razem na święta”, mogliśmy sprawić, że dla wielu te święta stały się jeszcze piękniejsze i radośniejsze.

Razem na Święta