Spotkanie wigilijne klasa III

17 grudnia w klasie III odbyło się spotkanie wigilijne. W udekorowanej sali przy choince spędziliśmy ten dzień w miłej, świątecznej atmosferze.

W części artystycznej uczniowie zaprezentowali tradycyjne jasełka. Z wielkim przejęciem i zaangażowaniem mali artyści odegrali swoje role i przypomnieli wszystkim sceny rozgrywające się w stajence betlejemskiej, tułaczkę Maryi i Józefa, pokłon pasterzy i monarchów. Cudownie zaśpiewane kolędy, pastorałki  zrobiły na wszystkich bardzo duże wrażenie. Po części artystycznej i ciepłych życzeniach pana Dyrektora,  zasiedliśmy do stołu i delektowaliśmy się słodkościami przygotowanymi przez uczniów i rodziców oraz śpiewaliśmy kolędy. Pojawił się także Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim prezenty. Były to chwile pełne magii, uroku i radości.

Uczennica odbiera prezent od Mikołaja
Uczennice przytulają Mikołaja
Uczeń odbiera prezent od Mikołaja
Uczniowie siedzą przy wigilijnym stole