Sukces naszych uczniów w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej

Nasi uczniowie wzięli udział w organizowanym w listopadzie IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji Patriotycznej, który w tym roku odbył się w formie online.

Prezentowane utwory nawiązywały  do wydarzeń związanych z dążeniami i walki naszych rodaków o wolność oraz odzyskanie  niepodległości.

Konkurs rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie z klas IV- VI i  uczniowie z klas VII – VIII.

Miło nam poinformować, że w obu kategoriach zwyciężyli uczniowie naszej szkoły:

W kategorii klas IV – VI

1. miejsce zajął Bartosz Basiak z klasy VI

W kategorii klas VII – VIII

1. miejsce zajęła Zofia Brokowska z klasy VII oraz wyróżniona została recytacja Mai Białaszewskiej również z klasy VII.

W konkursie wzięły też udział Oliwia Mantaj z klasy VIII i Katarzyna Klawikowska z klasy VII.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Uczeń recytuje wiersz
Uczennica recytuje wiersz