Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września 2021 roku rozpoczął się nowy rok szkolny 2021/2022. Społeczność szkolna najpierw uczestniczyła w Mszy św. w Kościele Parafialnym  w Łebieniu, którą celebrował ks. Janusz Góral proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Łebieniu. Ksiądz proboszcz zainaugurował rok katechetyczny i rok szkolny. Życzył wszystkim dobrego startu i wytrwałości. Następnie uczniowie i rodzice udali się do szkoły na uroczysty apel. Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu Krzysztof Wojtysiak powitał wszystkich obecnych na uroczystości, a szczególnie ciepło i serdecznie uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Łebieniu oraz nauczycieli rozpoczynających pracę w szkole. Dyrektor podziękował również nauczycielom, którzy świętowali swoje jubileusze pracy: p. Justyna Syldatk, p. Zdzisław Kotłowski i p. Marcin Dawidowski. Życzył im zdrowia i wielu sukcesów w wykonywaniu pięknego zawodu nauczyciela.

Poczet sztandarowy w kościele na uroczystej mszy z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
Uczniowie i nauczyciele w kościele na uroczystej mszy z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
Uczniowie na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2021/2022
Dyrektor przemawia na uroczystym apelu z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
Uczniowie na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2021/2022
Dyrektor gratuluje nauczycielowi z okazji jubileuszu pracy.
Uczniowie na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2021/2022
Dyrektor gratuluje nauczycielowi z okazji jubileuszu pracy.
Dyrekcja z nauczycielką obchodzącą jubileusz pracy.