Akcja charytatywna pt. „I TY ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

Utworzono: 10-01-2014

W grudniu 2013r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu odbyła się akcja charytatywna pt. „I TY ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”. Organizatorami akcji byli Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu i Samorząd Szkolny pod opieką nauczycielek p. Anny Lica i p. Marzeny Łapa. Przez cały miesiąc zbierano wśród uczniów i pracowników szkoły produkty spożywcze, chemiczne oraz przybory szkolne. 13.12.2013r. odbyła się sprzedaż ciast, które upiekli uczniowie. Dochód z tej akcji przeznaczono na zakup wyżej wymienionych produktów. Dzięki ofiarności wielu uczniów i pracowników szkoły jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie z rodzin w trudnej sytuacji materialnej otrzymali świąteczne paczki.

Grafika #0: Akcja charytatywna pt. I TY ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM
Grafika #1: Akcja charytatywna pt. I TY ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM