BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!

Utworzono: 17-06-2014

„....na tym balu nad balami, takim, co się pamięta latami.....” śpiewał Jerzy Połomski i my nucimy także! Wielu gimnazjalistów długo nie zapomni pełnego wrażeń, eleganckiego i pięknego balu wieńczącego naukę w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu!!! Odbył się on 17 czerwca 2014r. i pozostanie w naszej pamięci na długie lata.

Przygotowania do balu rozpoczęły się dużo wcześniej. Już w maju

p. Aleksandra Jeziorowska uczyła nas dostojnego poloneza. Mieliśmy okazję zaprezentować go przed szerszą publicznością podczas obchodów Dnia Dziecka. W czerwcu już tylko szlifowaliśmy detale, ale mieliśmy czas zająć się przygotowaniem dekoracji, której pomysłodawczynią była Agata Nogalska z klasy IIIb. Pod kierunkiem pani Doroty Studzińskiej powstał oryginalny, cieszący oko wystrój, który dodawał uroku naszym popisom na parkiecie. W każdej wolnej chwili malowaliśmy i wycinaliśmy biedronki, koniczynki finalnie zdobiące kosze pałne soczystych truskawek. A wszystko to, poukładane finezyjnie na mchu, tiulach i woalach, zdobiło także nasze stoły i zachęcało do przekąski podczas dobrej zabawy przy muzyce.

Nad całością czuwali nasi wychowawcy, zaproszeni nauczyciele i wspierający nas rodzice. Stoły uginały się od maminych i własnoręcznie przygotowanych specjałów. Wszyscy bawili się świetnie. Przez trzy lata w gimnazjum zdążyliśmy się zgrać, więc świadomość rozstania towarzyszyła nam przez cały czas trwania imprezy...

Teraz pozostały nam dobre wspomnienia, zdjęcia... Dziękujemy Dyrekcji, nauczucielom, paniom z obsługi, z kuchni i rodzicom, że zgodzili się na tę zbawę, byli z nami i wspierali nas przez cały czas!

Kończący już szkołę - uczniowie klas III

Grafika #0: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #1: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #2: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #3: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #4: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #5: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #6: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #7: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #8: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #9: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #10: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #11: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #12: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #13: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!
Grafika #14: BAL, CO SIĘ PAMIĘTA LATAMI!