Dyplom "Razem na Święta"

Utworzono: 23-01-2020

W ramach akcjiMinisterstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta” w naszej szkole gościliśmy przedstawiciela Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa, któremu przekazaliśmy zebraną przez wolontariuszy karmę i akcesoria dla zwierząt. Tuż przed samymi świętami, wysłaliśmy wykonane przez uczniów kartki z życzeniami dla małych pacjentów szpitala w Lęborku oraz seniorów w Domach Pomocy Społecznej nr 1 i 2 w Lęborku. Największym wyzwaniem było zorganizowanie kiermaszu świątecznego. W jego przygotowanie włączyli się uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz społeczność lokalna. Wspólne śpiewanie kolęd oraz ciepła i rodzinna atmosfera są przykładem wspaniałej integracji całego naszego środowiska. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w tej akcji.

Grafika #0: Dyplom "Razem na Święta"