Utworzono: 24-01-2015

Dnia 24 stycznia w Przedszkolu przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu odbyła się uroczystość „Dnia Babci i Dziadka”. Miłych gości przywitał pan dyrektor Krzysztof Wojtysiak, złożył życzenia zgromadzonym Babciom i Dziadkom oraz zaprosił wszystkich do spędzenia miłych chwil w naszej szkole.

Wychowawcy p. Wanda Kwidzyńska, p. Karolina Paprocka i p. Ewelina Ramczykowska i dzieci z grup 6-latki, 5-latki i 3,4-latki przygotowały i przedstawiły krótki program artystyczny, w skład którego weszły: wiersze, piosenki i taniec.

Dzieci zaprezentowały się przepięknie. Wykazały się dużym zaangażowaniem. Każde dziecko przygotowało własnoręczny prezent dla swoich ukochanych Dziadków.

Tę uroczystość uatrakcyjnił występ dzieci ze Szkoły Podstawowej uczęszczających na lekcje języka kaszubskiego, a przygotowanych pod kierunkiem pani Doroty Klawikowskiej. Piosenki i tańce ludowe wzbudziły duże zainteresowanie wśród Babć i Dziadków.

Dodatkową atrakcją tego dnia był występ Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Lęborska”. Zaproszono naszych gości do wspólnego śpiewania kolęd i przyśpiewek kaszubskich.

Uroczystość zgromadziła liczne grono gości, w tym dniu dopisała nam również pogoda.

Goście opuszczając mury naszego Przedszkola nie ukrywali swoich emocji, wrażeń jakich dostarczyły im ich wnuczęta.

Podziękowania kierujemy w stronę naszych wspaniałych Rodziców, którzy zawsze służą pomocą.

Wychowawcy grup przedszkolnych.

Grafika #0: Dzień Babci i Dziadka