Utworzono: 06-02-2014

Od wielu już lat w kalendarz uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta, jest przygotowywana przez najmłodszych uczniów szkoły. Tak również było i w tym roku.

6 lutego 2014 roku, dzieci z klas I-III, przedstawiły piękne inscenizacje dla swoich bardzo licznie przybyłych Babć i Dziadków. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki, zatańczyły wesołego rock and rolla i dostojnego walca . Dzieci do występu przygotowały i pieczę nad całością uroczystości miały panie wychowawczynie z klas I-III : Tajchman B., Lus T. i Wojtysiak M. Babcie i Dziadkowie nie żałowali pochwał dla swoich wnuków, a panie wychowawczynie zgodnie orzekły, że Dziadkowie są „najmilszymi” odbiorcami „sztuki” dziecięcej. W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez mamy.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Grafika #0: Dzień Babci i Dziadka
Grafika #1: Dzień Babci i Dziadka