Utworzono: 11-10-2013

W piątek 11 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Nasi uczniowie pod kierunkiem Pani Aleksandry Jeziorowskiej i Anny Licy przygotowali wspaniały montaż słowno – muzyczny prezentując w nim wszystkie swoje talenty. Były piękne piosenki, scenka, w której młodzież wcieliła się w role nauczycieli i pana dyrektora debatujących nad losem pewnego ucznia oraz największy HIT jakim by popularny taniec „Belgijka”. Okazało się w nim, że nie tylko uczniowie wspaniale tańczą w naszej szkole, ale również nauczyciele zaproszeni przez uczniów do tańca, świetnie sobie poradzili. Wszystkim udzieliła się wspaniała atmosfera tak bardzo, że gdy zabrzmiał znany przebój „Jedzie pociąg z daleka…” większość nauczycieli dołączyła do pociągu jaki utworzyli nasi uczniowie. Po występie przemówił Pan Dyrektor Krzysztof Wojtysiak, który oprócz życzeń, wręczył coroczne nagrody nauczycielom, którzy swoją pracą wyróżnili się w poprzednim roku szkolnym. Całości dopełniła przepiękna dekoracja wykonana przez Panie: Dorotę Studzińską, Ewę Chaciej i Ewelinę Gaffkę.

Grafika #0: Dzień Edukacji Narodowej
Grafika #1: Dzień Edukacji Narodowej