Dzień Matki w klasie III

Utworzono: 26-05-2020

Mama to słowo, które budzi największe emocje, pewnie dlatego wypowiadane jest jako pierwsze w życiu niemalże każdego człowieka. Mama - osoba najbliższa sercu każdego człowieka. Mieści w sobie, miłość, troskę, zaufanie, bezpieczeństwo… czasem także tęsknotę. Mama jest tylko jedna, ta kochająca, ta upominająca w trosce, ta cudownie niepowtarzalna. Uczniowie klasy III także nie zapomnieli o tym wyjątkowym dniu. I choć ciężko pracują, ucząc się i przynosząc mnóstwo pociechy swoim rodzicom to Dzień Matki uhonorowali kwiatami dla mam i portretami. Myślę, że dzieci wiedzą, że żadnej miłości nie wyrażą prezenty, nawet najpiękniejsze, lecz codzienne relacje i szacunek dla największej bohaterki życia każdego człowieka. Wszystkim mamom w imieniu uczniów klas trzecich życzymy spełnienia wszystkich marzeń. Nie zapominajmy, że bycie kobietą znaczy dużo, lecz nic to - w porównaniu z byciem matką.

Grafika #0: Dzień Matki w klasie III
Grafika #1: Dzień Matki w klasie III