Dzień Patrona szkoły

Utworzono: 29-10-2013

Dnia 29 października 2013 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Patrona szkoły. Z tej okazji o godzinie 9 w kościele parafialnym odbyła się msza święta, w której uczestniczyli wszyscy uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum oraz nauczyciele. Uroczysty apel o charakterze wieczornicy pt. ,, Żywa pamięć o Tobie jest w nas’’. Młodzi aktorzy swoim repertuarem chcieli odpowiedzieć ,, Czego nas nauczył Jan Paweł II?’’, oprócz pięknych wierszy młodzi artyści pod nadzorem Pani Aleksandry Jeziorowskiej zaprezentowali swoje umiejętności wokalne (m.in. w piosenkach ,,Wolność’’ Marka Grechuty i ,,Powrócisz tu’’). Była to 7 rocznica nadania imienia błogosławionego Jana Pawła II Zespołowi Szkół w Łebieniu.

Grafika #0: Dzień Patrona szkoły
Grafika #1: Dzień Patrona szkoły