II miejsca w powiecie naszych siatkarek i siatkarzy

Utworzono: 17-02-2020

W dniu 17.02.2020 w Łebieniu odbył się finał powiatowy w minisiatkówce dziewcząt. W zawodach wystartowały cztery szkoły: Szkoła Podstawowa w Łebie, Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku , Szkoła Podstawowa w Cewicach oraz Szkoła Podstawowa w Łebieniu.

Wszystkie swoje mecze wygrała zdecydowanie Szkoła Podstawowa nr 8 i to właśnie dziewczęta z Lęborka będą reprezentowały nasz powiat w półfinale wojewódzkim. Nasz reprezentacja wygrała dwa spotkania z Cewicami i z Łebą i została sklasyfikowana na drugim miejscu . Trzecie miejsce przypadło dziewczętom z Cewic , a czwarte Łebie.

Dzień później 18.02.2020 r. odbył się finał powiatowy w minisiatkówce chłopców w Cewicach. W zawodach wystąpiło 5 szkół podstawowych . Nasi chłopcy wywalczyli bardzo wysokie drugie miejsce , ulegając jedynie Szkole Podstawowej w Cewicach. Ostateczna klasyfikacja turnieju chłopców: