Utworzono: 03-06-2014

W dniach 7-8.06.2014 r. w hali Zespołu Szkół w Łebieniu odbędzie się II Ogólnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Nowa Wieś Lęborska. W tym roku na zaproszenie organizatorów odpowiedziały czołowe kluby z terenu całej Polski zajmujące się szkoleniem młodzieży ze szkół podstawowych. W Łebieniu stawią się takie zespoły jak: UKS „Dwójka” Milicz, Piast Krotoszyn, SUKKS Suwałki, Volley Gubin, UKS Jasieniak Gdańsk, UKS Suchanik Gdańsk, SP 3 Słupsk, SPS Kobylnica, UKS Sulechów, SP Włynkówka, UKS AS Koczała, SPS Lębork, UKS „Libero” Łebień. Wszystkie drużyny będą rywalizować w najmłodszej kategorii wiekowej w minisiatkówce czy w dwójkach. Są to uczniowie 3 i 4 klas szkoły podstawowej. Większość klubów traktuje turniej w Łebieniu jako ostatnie przygotowanie do turnieju finałowego Mistrzostw Polski, który odbędzie się na początku lipca w Drzonkowie. Turniej organizują wspólnie dwa kluby UKS „ Libero” Łebień oraz SPS Lębork, a patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Wieś Lęborska Ryszard Wittke.

Wszystkich sympatyków siatkówki serdecznie zapraszamy do Łebienia w dniach 7-8.06.2014. Rozpoczęcie turnieju 7.06.2014 o godzinie 10.

Grafika #0: II Ogólnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Nowa Wieś Lęborska