Kabaret „Leśni Skauci”

Utworzono: 13-02-2014

W dniu 10 lutego naszą szkołę odwiedził Kabaret „Leśni Skauci” prowadzony przez p. Jarosława Gresztę w Zespole Szkół w Leśnicach. Przybył do nas z nowym spektaklem pt. „Bajki dla niegrzecznych dzieci”. Scenariusz przedstawienia oparty jest na tekstach m.in. Danuty Wawiłow oraz humorach „angielskich” i został przygotowany i opracowany przez opiekuna zespołu. W spektaklu wykorzystano zarówno klasyczne piosenki Bułata Okudżawy jak i humorystyczne, kabaretowe piosenki jak „DżDżownica” ,”Kurnik” i inne .W odmłodzonym składzie w osobach Sary Daszkiewicz, Wiktorii Klawikowskiej, Amelii Klebba oraz „rodzynka” Bartka Szczypiora zaprezentowali się naszej szkolnej publiczności. Spektakl bardzo się spodobał. Widzowie zaprosili zespół do ponownych odwiedzin z nowym przedstawieniem.

Grafika #0: Kabaret Leśni Skauci
Grafika #1: Kabaret Leśni Skauci