Karnawał to czas radości i rozrywki

Utworzono: 13-02-2014

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa karnawałowa, która w naszej szkole odbyła się we wtorek 11 lutego 2014 roku, na którą czekali z wielką niecierpliwością uczniowie, zwłaszcza młodsi, którzy przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, urzekające księżniczki a nawet przerażające czarownice. Nie zabrakło też odważnych Batmanów , piratów czy Spidermenów. Ci, którzy przebrali się, otrzymali nagrody. Całą zabawę, jak co roku prowadził z wielkim zaangażowaniem DJ p. Marek Węgrzyn wraz z gimnazjalistami. Potrafił skutecznie zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy na parkiecie. Wielką atrakcją okazały się konkursy, które przeprowadzały wolontariuszki z naszego gimnazjum. Warto wspomnieć „Taniec na gazecie”, z balonami i z krzesłami. Wszyscy zwycięzcy konkursów zostali obdarowani nagrodami zakupionymi z funduszy RR.W trakcie zabawy uczniowie posilali się poczęstunkiem przygotowanymprzez rodziców.

Grafika #0: Karnawał to czas radości i rozrywki
Grafika #1: Karnawał to czas radości i rozrywki