„Każdy budować może”

Utworzono: 09-01-2020

Zakończył się powiatowy konkurs pt. „Każdy budować może”, organizowany przez Powiatowe Centrum Kształcenia w Lęborku. To już IV edycja konkursu. Regulamin konkursu przewidywał podział na dwie kategorie:

• Prezentacja o tematyce budowlanej lub energetyce odnawialnej (OZE)
  • Wykonanie modelu o tematyce budowlanej lub urządzenia z zakresu energetyki odnawialnej (OZE)

Autorzy wykazali się ogromną pracochłonnością zarówno przy prezentacjach jak i modelach. Wszystkie prace konkursowe były przemyślane, ciekawe i staranne wykonane.

Nagrodzonymi pracami mogą pochwalić się uczniowie naszej szkoły.

W kategorii „Wykonanie modelu o tematyce budowlanej lub urządzenia z zakresu energetyki odnawialnej (OZE)” II miejsce zajął Filip Lissiak z klasy VII

W kategorii „Prezentacja o tematyce budowlanej lub energetyce odnawialnej (OZE)” III miejsce zajęła uczennica klasy VII Oliwia Gierszewska.

Przyznane nagrody i wyróżnienia dla autorów prac konkursowych wraz z Dyrektorem PCE Panem Arturem Obolewskim wręczali: Starosta Lęborski – Pani Alicja Zajączkowska oraz Burmistrz Miasta Lęborka – Pan Witold Namyślak.

Grafika #0: Każdy budować może
Grafika #1: Każdy budować może