Utworzono: 04-10-2013

Nasza szkoła już od kilku lat korzysta z oferty edukacyjnej Instytutu Pamięci Narodowej z Gdańska. Cyklicznie odbywają się u nas lekcje dla młodzieży, które przeprowadza pracownik IPN - Pani Ewa Rudnicka. Tym razem tematem zajęć był stan wojenny w Polsce. Lekcja okazała się bardzo ciekawa, oparta na cennych materiałach filmowych, tekstach źródłowych.Uczniowie poprosili, aby tego typu lekcje odbywały się częściej. Oby się udało !

Grafika #0: Lekcja historii przeprowadzona przez pracownika IPN z Gdańska - Stan wojenny w Polsce
Grafika #1: Lekcja historii przeprowadzona przez pracownika IPN z Gdańska - Stan wojenny w Polsce