Misiowe spotkanie w bibliotece

Utworzono: 02-12-2019

Dzieci z „zerówki” przybyły do biblioteki na wspólne świętowanie Dnia Misia. Mali goście poznali historię swej przytulanki i obejrzały wystawę prezentującą ulubioną zabawkę z różnych różnych epok. Największym zainteresowaniem cieszył się liczący sobie ponad pół wieku niedźwiadek, który, niestety, nie ma już uszu, a wypełniony jest trocinami. Dzieci dowiedziały się wiele o różnych gatunkach dziko żyjących misiów i pięknie odpowiadały na pytania Wielkiego Turnieju Wiedzy o Misiach i Niedźwiedziach. Zabawa była doskonała. W czasie spotkania nie zabrakło przypomnienia książek, które opowiadają o ulubionych misiowych bohaterach i pięknych opowieści za co dzieci kochają swe misie. Na koniec dzieci z dużym zaangażowaniem wykonywały opaski przyklejając pyszczki, oczy i noski.
Zabawę zakończyliśmy słodkim co nieco.

Grafika #0: Misiowe spotkanie w bibliotece
Grafika #1: Misiowe spotkanie w bibliotece