NAJPIEKNIEJSZY LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Utworzono: 13-01-2014

NAJPIEKNIEJSZY LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W grudniu w Szkole Podstawowej i Gimnazjum został ogłoszony przez panie polonistki Aleksandrę Jeziorowską i Annę Licę Szkolny Konkurs na najpiękniejszy list do Świętego Mikołaja. Zainteresowanie konkursem przeszło najśmielsze oczekiwania. Wpłynęło od uczniów 78 listów. Prosby i życzenia były bardzo różne, decyzja o wyróżnieniu najpiekni9ejszych listów była bardzo trudna. W Szkole Podtawowej wyróżniono trzy listy: DobrusiLaskiewicz z klasy I, Macieja Kucharskiego z klasy II i Julii Zamojskiej z klasy V. w Gimnazjum wyróżniono sześć listów: Joanny Gołębiowskiej z klasy IIb, Pauliny Jóskowskiej z klasy Ia, Macieja Sadło z klasy Ia, Nikoli Wrąbel z klasy IIb, Joanny Labudy z klasy IIa i Marioli Strupińskiej z klasy IIa. Wszystkim zwycięzcom wręczone zostały prezenty przygotowane oczywiście przez Św. Mikołaja.

Grafika: NAJPIEKNIEJSZY LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Grafika #0: NAJPIEKNIEJSZY LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA