Nauczanie na odległość

Utworzono: 24-03-2020

Drodzy Rodzice i Opiekunowie

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z 20.03.2020 r. od 25 marca do 10 kwietnia 2020 r. nasza szkoła wprowadza kształcenie na odległość.

W tym czasie nauczyciele będą kontynuować realizacje programu nauczania. Przygotowując materiały edukacyjne będą również dokonywali weryfikacji dotychczasowego programu nauczania tak, by był dostosowany do wybranej metody kształcenia na odległość.

Plan zajęć został przygotowany w oparciu o dotychczasowy plan lekcji i znajduje się w dzienniku elektronicznym. Nauczyciele będą prowadzić zajęcia w oparciu o platformy edukacyjne i dotychczasowe formy komunikacji uzgodnione między rodzicami, uczniami i nauczycielami.

Online będzie również dostępny psycholog, pedagog oraz logopeda szkolny.

Dołożymy wszelkich starań, aby wzajemnie się wspierać, szukać rozwiązań i aby nauka w domu nie była dla Państwa i dla uczniów zbyt wielkim obciążeniem. Zarówno dla Państwa, jak i dla nas jest to coś nowego.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, prosimy o odwiedzanie naszej strony oraz sprawdzanie dziennika elektronicznego. W razie potrzeby prosimy kontaktować się z wychowawcami oraz ze szkołą droga mailową i telefonicznie.

Krzysztof Wojtysiak

Grafika #0: Nauczanie na odległość