Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta Kinder+Sport 2020

Utworzono: 17-02-2020

Zawodnicy i zawodniczki UKS Libero Łebień udanie rozpoczęli sezon minisiatkówki. W pierwszym etapie rozgrywek Kinder + Sport klub wystawił swoje drużyny w kategoriach "dwójek" i "czwórek". W turnieju dwójek chłopców, który odbył się 08.02.2020 r. w hali UKS Suchanik w Gdańsku bardzo wysokie 10 miejsce wywalczyła dwójka ( Mikołaj Konysz, Kacper Burakiewicz), druga dwójeczka ( Filip Flisikowski i Dawid Zając ) wywalczyła 22 miejsce w stawce ponad 30 zespołów z całego województwa pomorskiego. Dzień później także w Gdańsku zagrała drużyna "4" chłopców ( Filip Lissiak, Adam Suchta, Kamil Kossewski, Jakub Hinc oraz Krzysztof Puchalski i Kamil Malek). Jako jedyny przedstawiciel naszego powiatu zespół wywalczył 9 miejsce. Tydzień później zagrała "2" dziewcząt. W hali UKS Jasieniak Gdańsk wystartowało prawie 60 "dwójek" z Pomorza. Nasze dziewczęta także zostały sklasyfikowane wysoko, bo na 13 miejscu. Przed nami jeszcze dwa turnieje eliminacyjne. Do wielkiego finału zakwalifikuje się 16 najlepszych drużyn.

Grafika #0: Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta Kinder+Sport 2020
Grafika #1: Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta Kinder+Sport 2020