"Pasja życiowa a wybór zawodu- świadome planowanie ścieżki kariery"

Utworzono: 26-01-2015

Dnia 26 stycznia 2015 roku, w ramach projektu "Nauka z przyjemnością", po raz pierwszy odbyły się zajęcia "Pasja życiowa a wybór zawodu- świadome planowanie ścieżki kariery" . W zajęciach tych biorą udział uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej oraz I- III gimnazjum. Pracują w małych, ośmioosobowych grupach. Zajęcia w formie i treści dostosowane są do odpowiedniej grupy wiekowej uczniów. Mają one na celu przygotować młodego człowieka do właściwego wyboru zawodu i przyszłej szkoły. Podczas zajęć uczniowie określać będą swoje zainteresowania i umiejętności, mocne i słabe strony, poznają typy osobowości i własne preferencje potrzebne do wyboru kolejnego etapu kształcenia. Część zajęć przeprowadzona będzie w formie zabaw, rysunków, gier edukacyjnych, prezentacji multimedialnych, ankiet i filmów.

Mamy nadzieję, że uczniowie dobrze się bawiąc, poznają jednocześnie swoje preferencje zawodowe i pomoże im to w przyszłości w wyborze właściwej ścieżki kariery.

Grafika #0: "Pasja życiowa a wybór zawodu- świadome planowanie ścieżki kariery"
Grafika #1: "Pasja życiowa a wybór zawodu- świadome planowanie ścieżki kariery"
Grafika #2: "Pasja życiowa a wybór zawodu- świadome planowanie ścieżki kariery"
Grafika #3: "Pasja życiowa a wybór zawodu- świadome planowanie ścieżki kariery"