Utworzono: 23-02-2015

Dnia 23 lutego 2015 r. w naszej szkole odbyły się pierwsze zajęcia z języka angielskiego w ramach projektu "Nauka z przyjemnością". Są one prowadzone nowatorską metodą aktywizującą uczniów do rozwoju kompetencji kluczowych poprzez gry planszowe, zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej oraz zabawy ruchowe przy użyciu języka angielskiego. Uczniowie nie dostają tradycyjnych zadań domowych lecz interaktywne zadania na platformie e-learningowej. Dzięki zastosowaniu w/w metod nauczania, uczniowie nie są dodatkowo obciążeni materiałem do nauki lecz poprzez zabawę zdobywają umiejętności posługiwania się językiem angielskim na poziomie A1-B2.

Zajęcia z języka angielskiego odbywać się będą do końca roku szkolnego. Są one skierowane do uczniów klas IV - VI SP oraz gimnazjalistów. Odbywać się będą w małych sześcio- i ośmioosobowych grupach. Już po pierwszych zajęciach uczniowie mówią, że będzie to dla nich prawdziwa "Nauka z przyjemnością".

Grafika #0: Pierwsze zajęcia z języka angielskiego w ramach projektu "Nauka z przyjemnością"
Grafika #1: Pierwsze zajęcia z języka angielskiego w ramach projektu "Nauka z przyjemnością"
Grafika #2: Pierwsze zajęcia z języka angielskiego w ramach projektu "Nauka z przyjemnością"
Grafika #3: Pierwsze zajęcia z języka angielskiego w ramach projektu "Nauka z przyjemnością"