Podsumowanie grudniowych konkursów szkolnych

Utworzono: 18-12-2014

18 grudnia 2014 r. odbył się apel dla uczniów Szkoły Podstawowej poświęcony grudniowym konkursom szkolnym.

Konkurs na najpiękniejszy lampion adwentowy przygotowały nauczycielki religii: Joanna Rybicka i Angelika Wiśniewska. Dzieci wykonały przepiękne lampiony Obie panie były miło zaskoczone dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów, doceniły pomysłowość, trud i pracę włożoną w wykonanie "świecących cudeniek".

Kolejny konkurs to "List do Świętego Mikołaja", który przygotowały panie polonistki. Koordynatorem konkursu była pani Anna Lica. Ten konkurs cieszył się również dużym zainteresowaniem, wpłynęło wiele prac z klas I - III, IV - VI Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum. Spośród prac, zostały wybrane najlepsze, choć nie było to łatwe zadanie, ponieważ wiele z nich zadziwiało pomysłowością, otwartością, czasem były bardzo osobiste, wzruszające.

Laureatom i wyróżnionym uczniom obu konkursów zostały wręczone nagrody i dyplomy. Dyrektor złożył wszystkim uczniom pozostałym uczniom podziękowania za udział w konkursie oraz życzenia świąteczne.

Grafika #0: Podsumowanie grudniowych konkursów szkolnych
Grafika #1: Podsumowanie grudniowych konkursów szkolnych