Podsumowanie Konkursu „Kolędo naszeptaj nam dobrej nadziei”

Utworzono: 09-12-2014

Kolejny sukces naszych młodych artystów!

Talent plastyczny naszych uczniów został zauważony i nagrodzony w kolejnym Gminnym Konkursie „Kolędo naszeptaj nam dobrej nadziei”, który organizowali nauczyciele z Zespołu Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej.
Tym razem najmłodsi uczestnicy (z klas I - III SP) wykonali piękne kartki świąteczne. Laureatami w tej kategorii byli uczniowie naszej szkoły:
Vanessa Basiak, Zuzanna Majcherska oraz Filip Lissiak.
Gimnazjaliści oraz uczniowie klas IV-VI SP mieli za zadanie wykonać choinkę (do 40 cm) z dowolnie wybranych przez siebie materiałów.
W tej kategorii zwyciężyli: Weronika Zając, Ewa Wieczorkiewicz, Zuzanna Bobrucka, Roksana Kuźmicz oraz Andżelo Mikołajczyk.
9 grudnia 2014r. laureaci wzięli udział w gali podsumowującej konkurs, na której mogli obejrzeć ekspozycję wykonanych prac oraz program artystyczny w wykonaniu uczniów szkoły w Nowej Wsi Lęborskiej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)

Grafika #0: Podsumowanie Konkursu Kolędo naszeptaj nam dobrej nadziei
Grafika #1: Podsumowanie Konkursu Kolędo naszeptaj nam dobrej nadziei