Utworzono: 06-09-2013

6 września 2013 roku gościliśmy w szkole przedstawicieli Lane Energy Poland- firmy zajmującej się odwiertem Łebień-1 w poszukiwaniu gazu łupkowego. W czasie apelu z udziałem wójta gminy Nowa Wieś Lęborska Ryszarda Wittke oraz przedstawiciela Zakładu Ogólnobudowlanego Józefa Grabowskiego dyrektor i uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu podziękowali Panu wójtowi, firmie Lane Energy Poland i firmie państwa Grabowskich za dar jaki szkoła otrzymała. Tym darem jest wymiana starych okien na nowe –plastikowe w pomieszczeniach lekcyjnych. Firma Lane Energy Poland sfinansowała zakup i montaż 24 okien, a państwo Grabowscy dołożyli jeszcze jedno. Ogromne brawa uczniów były wyrazem wdzięczności i radości z tego, że ,,zima’’ i niskie temperatura już nie ,,dadzą się we znaki’’.

Grafika #0: Podziękowanie dla Pana Wójta, firmy Lane Energy Poland i firmy Państwa Grabowskich
Grafika #1: Podziękowanie dla Pana Wójta, firmy Lane Energy Poland i firmy Państwa Grabowskich
Grafika #2: Podziękowanie dla Pana Wójta, firmy Lane Energy Poland i firmy Państwa Grabowskich