Przedstawienie

Utworzono: 06-06-2014

Dnia 4 czerwca odbyło się przedstawienie teatralne dla przedszkolaków i uczniów klas I-III pt. „Nie ma tego złego...”. Przygotowali je uczniowie klasy pierwszej z pomocą kolegów i koleżanek z klasy II i III. Spektakl opowiadał o Babie Jadze, Złej Królowej, Smoku, Wilku , Dratewce, Jasiu i Małgosi oraz Czerwonym Kapturku, którzy zgodnie stwierdzili, że już nikt ich nie lubi i najlepiej będzie jak znikną ze swoich baśni. I rzeczywiście za sprawą czarów Baby Jagi bohaterowie ci znikają. W kolejnych odsłonach przedstawienia widzowie mogli zobaczyć konsekwencje tego czynu: m.in. Szewczyk Dratewka nadal pozostawał tylko biednym szewczykiem, a myśliwy nie mógł uratować babci i Czerwonego Kapturka z paszczy wilka, więc nie miał czym pochwalić się swoim wnuczkom. Okazało się również, że bez Złej Królowej i Baby Jagi ulubione przez dzieci baśnie nie są już tak fascynujące. I na szczęście wszystko wróciło do normy. Dzieciom przedstawienie bardzo się podobało, nagrodziły aktorów burzą oklasków.

Grafika #0: Przedstawienie
Grafika #1: Przedstawienie