Rekord Polski w Belgijce pobity!

Utworzono: 20-03-2015

W piątek (20.03.2015) na Placu Pokoju w Lęborku uczniowie naszej szkoły, wraz z innymi przedstawicielami placówek oświatowych, pobili rekord Polski w tańcu belgijskim (poprzedni rekord został pobity ponad dwukrotnie)! Swoje umiejętności taneczne zaprezentowało 34 uczniów naszej szkoły. Występy podziwiało ponad 2 tysiace mieszkańców Lęborka i okolic. Dodatkową atrakcją było też obserwowanie zaćmienia słońca.

Piątkowe przedpołudnie uważamy za bardzo udane! Cieszymy się, że bicie rekordu zakończyło się sukcesem także dzięki nam. Mamy nadzieję, że za rok również weźmiemy udział w jakimś podobnym przedsięwzięciu. „Bicie rekordów to nasza specjalność, czekamy na więcej” - tak mówili uczniowie po powrocie do szkoły. Gratulujemy :)!!!

Grafika #0: Rekord Polski w Belgijce pobity!
Grafika #1: Rekord Polski w Belgijce pobity!
Grafika #2: Rekord Polski w Belgijce pobity!
Grafika #3: Rekord Polski w Belgijce pobity!
Grafika #4: Rekord Polski w Belgijce pobity!
Grafika #5: Rekord Polski w Belgijce pobity!
Grafika #6: Rekord Polski w Belgijce pobity!
Grafika #7: Rekord Polski w Belgijce pobity!
Grafika #8: Rekord Polski w Belgijce pobity!
Grafika #9: Rekord Polski w Belgijce pobity!
Grafika #10: Rekord Polski w Belgijce pobity!
Grafika #11: Rekord Polski w Belgijce pobity!
Grafika #12: Rekord Polski w Belgijce pobity!
Grafika #13: Rekord Polski w Belgijce pobity!