Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Utworzono: 30-10-2014

29 października to bardzo szczególny dzień dla wszystkich pierwszaków naszej szkoły, tego dnia odbyło się uroczyste przyjęcie dzieci do grona uczniów. Świadkami tej uroczystości byli rodzice i reprezentanci wszystkich klas Szkoły Podstawowej. Pierwszaki zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne i recytatorskie podczas programu artystycznego przygotowanego pod kierunkiem wychowawczyń- Kamilli Stanickiej i Gabrieli Bowgierd. Dzieci wykazały się również wiedzą dotyczącą naszej ojczyzny i znajomością zasad, które ułatwiają prawidłowe funkcjonowanie w grupie rówieśniczej. Po części artystycznej wszyscy obecni goście zgodnie stwierdzili, że dzieci mogą już zostać przyjęte do braci uczniowskiej. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Pasowania na uczniów szkoły dokonała pani Dyrektor Beata Suchta. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom. Po tej uroczystości uczniowie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców do swoich klas. Cała uroczystość przebiegła w miłej i pogodnej atmosferze.

Grafika #0: Ślubowanie uczniów klas pierwszych
Grafika #1: Ślubowanie uczniów klas pierwszych