Sportowe sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej w Łebieniu na szczeblu powiatowym.

Utworzono: 18-11-2019

Uczniowie naszej szkoły odnieśli spore sukcesy w Powiatowych Igrzyskach Dzieci.

Reprezentacja dziewcząt i chłopców w unihokeju po wywalczeniu pierwszego miejsca w zawodach gminnych wywalczyła prawo reprezentowania naszej gminy w zawodach powiatowych.

Gospodarzem finału powiatowego była Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku. W rywalizacji dziewcząt nasza drużyna wywalczyła bardzo wysokie II miejsce i była bardzo blisko awansu do półfinału wojewódzkiego. Podobnie było u chłopców, gdzie nasza ekipa nie przegrała żadnego spotkania, ale ostatecznie o jeden punkt lepsza okazała się drużyna z Cewic.

Klasyfikacja dziewcząt:

1. SP 5 Lębork

2. SP Łebień

3. SP Cewice

4. SP Wicko

Klasyfikacja chłopców:

1. SP Cewice

2. SP Łebień

3. SP 5 Lębork

4. SP Wicko

Skład reprezentacji dziewcząt: Alicja Stanuch, Wiktoria Hinca, Joanna Mitkowska, Lena Piankowska, Dobrosława Laskiewicz, Julia Rogowska, Paulina Maszota, Marta Klawińska, Zofia Brokowska, Katarzyna Klawikowska, Weronika Majdańska, Amelia Twardowska.

Skład reprezentacji chłopców: Kamil Kossewski, Adam Suchta, Jakub Hinc, Mikołaj Konysz, Kacper Burakiewicz, Norbert Zalewski, Szymon Barszcz, Filip Flisikowski, Tomasz Flisikowski, Filip Lissiak, Mateusz Szreder, Krzysztof Puchalski.

Opiekunem drużyn był Marcin Dawidowski

Grafika #0: Sportowe sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej w Łebieniu na szczeblu powiatowym.
Grafika #1: Sportowe sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej w Łebieniu na szczeblu powiatowym.