Utworzono: 15-10-2019

W dniu 15 października 2019r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klasy ósmej z przedstawicielem Zespołu Szkół Mechaniczno – Informatycznych w Lęborku.Podczas spotkania przedstawiono uczniom ofertę edukacyjną szkoły, warunki nauki i specyfikę poszczególnych zawodów.

Grafika #0: Spotkanie uczniów klasy ósmej z przedstawicielem Zespołu Szkół Mechaniczno – Informatycznych.
Grafika #1: Spotkanie uczniów klasy ósmej z przedstawicielem Zespołu Szkół Mechaniczno – Informatycznych.
Grafika #2: Spotkanie uczniów klasy ósmej z przedstawicielem Zespołu Szkół Mechaniczno – Informatycznych.
Grafika #3: Spotkanie uczniów klasy ósmej z przedstawicielem Zespołu Szkół Mechaniczno – Informatycznych.
Grafika #4: Spotkanie uczniów klasy ósmej z przedstawicielem Zespołu Szkół Mechaniczno – Informatycznych.