Spotkanie z rodzicami - zagrożenia współczesnej młodzieży

Utworzono: 18-11-2014

Każdego roku do Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu na listopadowe spotkania z rodzicami zapraszane są osoby związanie z działalnością dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą. Tym razem dnia 18 listopada rodzice uczniów uczestniczyli w spotkaniu z oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Lęborku aspirantem sztabowym Danielem Pańczyszynem. Pan Daniel ma bogate doświadczenie w pracy z młodzieżą. Przez szereg lat pracował w wydziale ds. nieletnich, a ponadto często odwiedza szkołę i spotyka się z młodzieżą. Tematyka, jaką poruszył Pan Pańczyszyn dotyczyła przemocy, dopalaczy i narkotyków. Rodzice mogli dowiedzieć się jak rozmawiać z dziećmi i jak ustrzec swoje dzieci przed czyhającymi niebezpieczeństwami.

Grafika #0: Spotkanie z rodzicami - zagrożenia współczesnej młodzieży
Grafika #1: Spotkanie z rodzicami - zagrożenia współczesnej młodzieży