Uczniowie klasy VIII uczestniczyli w Jesiennych Targach Edukacyjnych w Lęborku.

Utworzono: 04-12-2019

Jesienne Targi Edukacyjne, to promocja szkolnictwa średniego i zawodowego. W 2019 roku prezentacja, wszystkich zaproponowanych zawodów, odbywała się w Powiatowym Centrum Edukacyjnym.
Zarówno przedstawiciele wybranych firm, jak i szkół podlegających pod powiat, wystawiali stanowiska, w których to uczniowie reklamowali własne placówki. Spore znaczenie odgrywał kontakt bezpośredni, gdzie nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale i dyrektorzy, omawiali zasady dalszej edukacji. Prezentacje szkół wzbogacały foldery, zdjęcia, filmiki i dyskusje przy konkretnych stanowiskach.
Program targów obejmował:
1. Ofertę edukacyjną szkół ponadpodstawowych Powiatu Lęborskiego,
2. Prezentacje firm oraz spotkania z pracodawcami,
3. Ofertę szkoleniową PUP,
4. Możliwości konsultacji z Powiatowym doradcą zawodowym.

Grafika #0: Uczniowie klasy VIII uczestniczyli w Jesiennych Targach Edukacyjnych w Lęborku.
Grafika #1: Uczniowie klasy VIII uczestniczyli w Jesiennych Targach Edukacyjnych w Lęborku.
Grafika #2: Uczniowie klasy VIII uczestniczyli w Jesiennych Targach Edukacyjnych w Lęborku.
Grafika #3: Uczniowie klasy VIII uczestniczyli w Jesiennych Targach Edukacyjnych w Lęborku.