Uczniowie naszej szkoły na meczu siatkówki w Arena Gdynia

Utworzono: 24-11-2014

Uczniowie Zespołu Szkół w Łebieniu w niedzielę (23.11.2014r.) uczestniczyć w meczu na szczycie Plus Ligi Mężczyzn. Lotos Trefl Gdańsk podejmował w Arena Gdynia lidera tabeli Asseco Resovia Rzeszów.

Sam mecz dostarczył kibicom mnóstwo emocji ponieważ drużyna z Gdańska sprawiła dużą niespodziankę pokonując po dramatycznym meczu liderów tabeli 3:2. Nasi uczniowie gorąco dopingowali drużynę z Gdańska i mieli okazję zobaczyć na boisku sześciu mistrzów świata oraz reprezentantów wielu krajów. Po meczu doszło do bardzo przyjemnej sytuacji, ponieważ zawodnik Lotosu Trefl Gdańsk oraz były uczeń Zespołu Szkół w Łebieniu, Damian Schulz przyszedł przywitać się z młodzieżą, jego byłymi nauczycielami oraz wychowawcą Michałem Górskim . Uczniowie mieli okazję porozmawiać z Damianem oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Wyjazd zorganizowała szkolna grupa projektowa „Organizacja imprez –sportowo rekreacyjnych” pod kierunkiem pana Marcina Dawidowskiego.

Grafika #0: Uczniowie naszej szkoły na meczu siatkówki w Arena Gdynia
Grafika #1: Uczniowie naszej szkoły na meczu siatkówki w Arena Gdynia